Anno museum (Museum) [no] Place holder

Anno museum (norwegian bokmål), Anno museum (swedish)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet, Eksterne data) [no]

Description
Anno – museene i Hedmark består av avdelingene Norsk Skogmuseum, Domkirkeodden, Glomdalsmuseet, Musea i Nord-Østerdalen, Kongsvingermuseum, Norsk utvandrermuseum og Trysil/Engerdal Museum. [no]
Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
Last changed
23/04/2021 10:30:09
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/2c31604c-6388-4b8b-879c-db20c20ae7b0
Name
Anno museum
Norwegian bokmål

Anno museum
Swedish

Other name
Hedmark fylkesmuseum [no] -

-Name
Hedmark fylkesmuseum
Norwegian bokmål

-Timespan
2014
--Latest time
2014
Description
Anno – museene i Hedmark består av avdelingene Norsk Skogmuseum, Domkirkeodden, Glomdalsmuseet, Musea i Nord-Østerdalen, Kongsvingermuseum, Norsk utvandrermuseum og Trysil/Engerdal Museum.
Norwegian bokmål

Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Place reference
Innlandet (Fylke) [no], Elverum [no], Solørvegen 151, Administrasjon, 2407 Elverum, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Elverum
Norwegian bokmål

-Place (text)
Solørvegen 151, Administrasjon, 2407 Elverum, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
60.86985, 11.55998, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
60.86985
-Longitude (Easting)
11.55998
DigitaltMuseum
HFM

-Id
HFM
-System
DigitaltMuseum