Vestfoldmuseene (Museum) [no] Place holder

Other languages: Vestfoldmuseene (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet, Eksterne data) [no]

Description
Vestfoldmuseene ble opprettet som et interkommunalt selskap i 2009, ved sammenslåingen av museer og arkiv i Vestfold. [no]
Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
License
Public Domain Dedication (CC0) applies to the information on this page and not any works/objects created by the actor
Last changed
11/04/2022 10:09:35
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/75710089-b277-433c-8f1d-04917aa1be38
Name
Vestfoldmuseene
Norwegian bokmål

Alternative name
Vestfoldmuseene IKS
Norwegian bokmål

Description
Vestfoldmuseene ble opprettet som et interkommunalt selskap i 2009, ved sammenslåingen av museer og arkiv i Vestfold.
Norwegian bokmål

Establishment
2009

-Time
2009
Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Place reference
Vestfold og Telemark (Fylke) [no], Sandefjord [no], Hinderveien 10, 3223 Sandefjord, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Sandefjord
Norwegian bokmål

-Place (text)
Hinderveien 10, 3223 Sandefjord, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
59.13332, 10.1756, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.13332
-Longitude (Easting)
10.1756
DigitaltMuseum
VFM

-Id
VFM
-System
DigitaltMuseum